Recenzie kozmetiky - Podmienky používania

Fórum “Recenzie kozmetiky” (“https://recenziekozmetiky.sk”) je určené na recenzie, zdieľanie skúseností a konštruktívnu diskusiu o kozmetike Institut Esthederm, Neostrata, Rene Furterer, o iných kozmetikách a výživových doplnkoch.

Správcovia fóra “Recenzie kozmetiky” požadujú od užívateľov slušnú diskusiu, založenú na rešpektovaní rôznorodých názorov a skúseností. Cieľom fóra je inšpiratívne zdieľanie názorov a skúseností o používaní kozmetiky.

Registráciou a vstupom na “Recenzie kozmetiky” (“https://recenziekozmetiky.sk”), súhlasíte s tým, že nebudete odosielať žiadne urážlivé, obscénne, vulgárne, ohováracie, nenávistné, výhražné, sexuálne orientované príspevky alebo posielať akýkoľvek iný materiál, ktorý môže by v rozpore s cieľom fóra, prípadne porušovať zákony Slovenskej republiky. Takéto konanie môže viesť k okamžitému a trvalému vylúčeniu z fóra .Taktiež súhlasíte s tým, že “Recenzie kozmetiky” má právo kedykoľvek odstrániť, upraviť, presunúť alebo uzamknúť ktorúkoľvek tému, ktorá by porušovala tieto podmienky.

Fórum “Recenzie kozmetiky” si vyhradzuje právo kedykoľvek zmeniť akékoľvek podmienky používania tohto portálu, pričom urobíme všetko preto, aby sme Vás o týchto zmenách informovali. Je vhodné, ak tieto podmienky budete pravidelne kontrolovať počas používania “Recenzie kozmetiky” a to z dôvodu, že musíte súhlasiť s každou zmenou týchto podmienok, ktoré budú aktualizované alebo upravené.

Prajeme Vám radosť so zdieľania!