Triple Firming Neck Cream

Tu môžete napísať recenzie na produkty kozmetiky Neostrata. Nájdite si svoj produkt a napíšte recenziu. Pod produktami môžete aj diskutovať. Prosím držte sa témy o produkte, pod ktorým diskutujete.
Používateľov profilový obrázok
beautychannel
Dátum registrácie: Pi Jan 18, 2019 1:10 pm
Kontaktovať používateľa:

Neprečítaný príspevok

Link na produkt v eshope tu >>>
Valika

Neprečítaný príspevok

Od tohto krému som veľa neočakávala, pretože svoj tvárový krém používam obyčajne i na oblasť krku. Bola som však príjemne prekvapená zo zmeny, ktorú som videla. Mala som malú bezpigmentovú škvrnu na dekolte, ktorá podľa môjho názoru pochádzala zo slnka a takmer po týždni používania tohto krému takmer úplne zmizla. Bola som z toho v dobrom, tak trochu vyvedená z miery. :)
Samotný krém je trochu hustý, ale veľmi rýchlo sa vstrebáva do pokožky. Vôbec nie je mastný. Pokožku zanecháva hladkú a hydratovanú. Som veľmi spokojná..
Používateľov profilový obrázok
Ester
Dátum registrácie: Ne Júl 21, 2019 9:33 am
Kontaktovať používateľa:

Neprečítaný príspevok

Tento krém patrí k mojim najobľúbenejším a je neodmysliteľnou súčasťou mojej každodennej rutiny. Je málo krémov určených špeciálne na oblasť krku a dekoltu a tento je jedným z nich. Svojou hutnou textúrou ale aj efektom - po nanesení je pokožka na krku vypnutá a vyživená(ale nie mastná), patrí podľa mňa medzi top produkty na túto citlivú oblasť, ktorá je neprávom veľa krát zanedbávaná. K prednostiam počítam aj veľkosť balenia - až 80g !
Ohodnoť tento produkt
Napísať odpoveď

Návrat na "Recenzie kozmetiky NEOSTRATA"

• Informácia
  • Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný